Plávanie dojčiat a batoliat Plutvička v Bratislave

Plávanie dojčiat a batoliat Plutvička v Bratislave

AQUABABYKLUB PLÁVANIE PLUTVIČKA

Hummelova 12, Bratislava

Sme špecializovaný detský klub plávania detí od 3 mesiacov do 6 rokov  s

kvalifikovanými inštruktormi. Deti od 1,5 roka majú v lekciách zahrnuté aj prvky predplaveckej prípravky ako orientácia na vode aj pod vodou, splývanie, správne dýchanie  i prvky sebazáchrany.

Deti sa postupne v lekciách učia ponoriť si bez strachu tváričku do vody, vydýchnuť do vody, zadržať dych, splývať na chrbátiku a brušku, správne kopkať nožičkami aj a pomoci plutvičiek, šmýkať sa, skákať do vody, plávať s rôznymi plaveckými pomôckami, orientovať sa vo vode a pod vodou a neskôr aj potápať.

Pozývame vás vyskúšať si všetky výhody plávania vašich deťúreniec naživo do našich kurzov!

KURZY AQUABABY  MÁJ-JÚN    2.5 – 25.6. 2016 (8 týždňov ) 

KURZY  JÚL 4.7. – 30.7. 2016 ( 4 týždne)

KURZY AUGUST 1.8.-27.8. 2016  ( 4 týždne)

OZNAM! Milí rodičia, kurzy babygymnastiky a babyplávania budeme mať aj v letných mesiacoch. Príďte sa ku nám osviežiť do bazéna a zacvičiť si v útulnej záhrade nášho centra.

V prípade, že už viete v ktorých týždňoch nebudete prítomní ( dovolenka ) napíšte nám hneď pri rezervácii kurzu. ďakujeme:-)

Tešíme sa na Vás a krásne leto.

www.plavanieplutvicka.eu

 

BABYGYMNASTIKA, MINIGYMNASTIKA

pre deti od 4 mesiacov do 3 rokov

Obsahom kurzu je podpora psychomotorického vývinu detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Cviky na správne pretáčanie a posilňovanie oboch strán telíčka,  cvičenia na spevnenie chrbátika a bruška, cviky na  nožičky a to všetko pri veselých pesničkách a básničkách. Väčšie deti budú mať v kurze zahrnuté gymnastické prvky ako kotrmelce, stojky či preskoky.   Budeme sa venovať témam ako je stimulácia a režim dieťatka. V kurze sa využívajú rôzne pomôcky, fitlopty, overbaly, kruhy, šatky, hudobné nástroje a hračky.

Viac: www.plavanieplutvicka.eu